O mne - taktrochainak.sk

Vitajte v mojom svete Tak trocha inak!

Volám sa Erika Mokrý, som Slovenka žijúca na juhu Francúzska a mám len jednu kozu. A okrej nej, tak trocha iný blog,  život plný  vtipných až tragikomických situácií a počinov, onkologickú diagnózu (už iba tri a pol roka) a vlastné občianske združenie na pomoc tým, ktorí to potrebujú.

Mala som 6 mesiacov a 2 dni keď štrngali kľúčmi a čerstvých 28 keď mi povedali, že tie hrčky v prsníku sú rakovina. Avšak, môj život onkologického pacienta žijem tak trocha inak ako by možno všetci čakali. Aj preto som sa rozhodla písať, aj preto vznikol tento blog. Ale nemusíte sa báť, nepíšem len o rakovine   ala Môj onko život. To by bola nuda. U mňa na blogu nájdete a aj vtipno – „poučné“ mini blogy o živote (C’est la vie) ala Ezopové bájky. Tak nech sa páči, začítajte sa.

V každom prípade, napriek tej jemnej anomálii v podobe chýbajucej kozy som úplne normálna (v rámci možností) ženská stvora, milujem život, sarkazmus, čierny humor a samozrejme moju rodinu a môjho muža.

 

 

 

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 300px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.taktrochainak.sk/wp-content/uploads/2019/04/tak-trocha-inak-tittle.jpg); }