O nás

Na našom e-shope nájdete produkty Dánskej firmy Christine Headwear. Všetky výrobky tejto značky nesú označenie CE(93/42/EEC), čo znamená, že spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu a sú klasifikované ako zdravotnícke pomôcky.

V čase, keď som sa stala onkologickou pacientkou, otázka straty vlasov sa ma dotýkala a veľmi trápila. Pohrávala som sa s myšlienkou, či budem nosiť parochňu, alebo šatky. Vyskúšala som oboje a jednoznačne sa rozhodla pre šatky a čiapky. Aj vďaka nim som dokázala prekonať prvotné zábrany z chodenia do spoločnosti. Dokonca, množstvo našich známych ani len netušilo, že vlasy nemám.

Keď sme sa počas liečby rozhodli s mojim už teraz manželom zosobášiť, riešila som presne rovnaké starosti, ako každá nevesta. Len tak trocha inak. Nie, ako si učešem vlasy, ale ako mi uviažu šatku. A viete, aký bol môj najkrajší doplnok v deň svadby? No predsa šatka. Pretože u mňa platí „ŠATKA je korunou krásy. Kto povedal, že sú to vlasy?

Šatky a turbany sú určené pre ženy, ktoré z dôvodu alopécie, liečby onkologického ochorenia, alebo iného dôvodu prišli o vlasy.  Aj vďaka šatkám a čiapkám, ktoré nájdete v našom e-shope sa každá žena môže napriek náročnejšiemu obdobiu vo svojom živote cítiť žensky a krásne.

Samozrejme, nosiť ich môžu aj ženy, ktoré vlásky majú, ale chcú byť trendy a “šik “.