Srdečne vám ďakujem za balíček, aj s krásnym milým pozdravom. Dnes som dorazila domov z nemocnice po druhej chemoterapii. Ešte raz veľká vďaka, turban je úžasný, aj materiál!

Jozefína, Trebišov

Tak veľmi som sa bála, aké to bude, keď prídem o vlasy. No vďaka vám, bol ten strach menší. A šatka, ktorú som si u vás v eshope vybrala mi dodala odvahu a sebavedomie. Ďakujem za všetko!

Janka, Bánovce nad Bebravou

Ďakujem za rýchle dodanie a pomoc pri výbere! Turban je nádherný a nesmierne pohodlný. Ďakujem, že sa vďaka vám môžem opäť cítiť krásna.

Danka, Bratislava

Ďakujem za balíček aj darček. Šatka je krásna.

Zdenka, Skalka nad Váhom

Krásna múdra žena , ktorá si prešla peklom , aby zase vstala a rozdávala okolo seba optimizmus a radosť.

Danka Brezovská

Ste úžasná žena veľmi Vás obdivujem a prajem len to najlepšie! Máte u mňa veľký obdiv a zároveň rešpekt …

Mária Gažiová

Za všetku tú lásku, humor, nadhľad, ktorá dáva silu a nádej. Ďakujem za všetkých, ktorým pomáhaš a želám “len” jediné – zdravie.

Kristína, Bratislava

Som rád, keď sa ludia neboja hovoriť o svojej chorobe otvorene a neschovávať sa a neľutovať sa, ale pomôcť žiť so svojím optimizmom aj iným ľuďom. Mám s tým svoje životné skúsenosti.

Ľubomír Talašek

Nepoznám toto úžasné žieňa osobne, ale toľko energie a pozitívnej sily, pokory a lásky čo z nej srší som už dávno nevidela. Prajem všetučko naj naj!

Miriam Šoltésová

Doporučujem všetkým túto stránku, je skvelá – plná optimizmu a nádeje.

Tatiana Bognárová

Dôležitý je čin, a nie výsledok, ktorý prináša. Musíte sa pustiť do správnej veci. Možno je nad vaše sily, možno nad vaše schopnosti, možno vaše úsilie nikam nepovedie. Ale to neznamená, že nemáte pokračovať. Možno sa nikdy nedozviete výsledok činu. Ale ak nebudete nič robiť, nedosiahnete ani nijaký výsledok.

Mahátma Gándhí

Neznášam slovo rakovina. Neznášam ho s celým tým obsahom. Stretla som ju niekoľkokrát. Párkrát bola silnejšia ako všetko ostatné, no párkrát mi zachránila život. Ako? Tak, že keď som držala jednu blízko sa vyskytujúcu osobu v mojom veku za ruku, keď jej parochniar holil zvyšky chĺpkov z hlavy, aby si mohla kúpiť parochňu… bola som naraz tá najvďačnejšia a najspokojnejšia žena na svete. Keď sa tá osoba vyliečila, bola som ňou ešte viac. Ale to je na inú knihu. Eriku som začala na Instagrame sledovať, keď nosila na chemošky koláče. Prišlo mi to vtipné, a ani raz mi jej nebolo ľúto. Ani raz. Keď sme sa prvýkrát stretli, ukázala mi svoje neprso. Pekné to má. Má síce jednu kozu, ale čiarku na hrudi má, to sa musí nechať. I keď nie uprostred. A priala by som si, aby ste ju stretli všetci. Aspoň cez túto knižku. Aby ste si spomenuli, ako vám je hej, a aby ste vedeli, že s humorom sa žije lepšie… aj vo chvíľach, keď sa žije ťažšie. No skrátka, toto je povinná literatúra a návod na to, ako sa prestať báť slova rakovina. Lepšie sa žije bez strachu. Však, Erika?

Kristína Tormová