Pravidelne alebo jednorázovo Chcem pomôcť

V prípade, ak ste sa rozhodli finančne prispieť na pomoc onkologickým pacientom, urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľnej čiastky na účet občianskeho združenia Tak trocha inak vedený vo VÚB Banke.

Číslo účtu
IBAN: SK12 0200 0000 0039 1566 9056
BIC (SWIFT): SUBASKBX

 

  • Do poznámky prevodného príkazu, prosím, uveďte „DAR“ a Vaše meno a mailovú adresu, aby sme sa Vám mohli poďakovať.
  • Variabilný, konštantný a špecifický symbol nie je potrebné uvádzať.

Ďakujeme.

Každoročne môžete v období podávania daňových priznaní rozhodnúť o 2% svojich daní a venovať ich napríklad aj nášmu OZ Tak trocha inak.

Podrobný návod, ako postupovať máme pre vás pripravený na samostatnej stránke.

Náš eshop je k dispozícii široká ponuka štýlových šatiek a turbanov. Kompletný zisk z ich predaja ide na pomoc onkologickým pacientom.

Šatky si môžete zakúpiť pre svoje vlastné potreby, alebo ich objednať a my vám sprostredkujeme ich odovzdanie tým, ktorí ich potrebujú a nemôžu si ich kúpu dovoliť.

OZ Tak trocha inak môžete podporiť aj kúpou knihy s rovnomenným názvom, ktorej autorkou je samotná Erika Mokrý.

Ide o skutočný príbeh jej boja s rakovinou.

  • Svet onkologického pacienta je pre mnohých z nás tabu. Nehovoríme o ňom, pretože nechceme, pretože sa ho bojíme, pretože o ňom nič nevieme. A to je chyba. Erika s neskutočnou ľahkosťou, úprimnosťou a svojským humorom túto tému otvára a učí nás nebáť sa. Ničoho. Pretože, ako aj ona sama hovorí…v skutočnosti je naozaj všetko tak trocha inak.
#cata_button_jjpuptoawu.cata-button{}#cata_button_jjpuptoawu.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#e49497}#cata_button_jjpuptoawu.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#dfa1a3} #cata_button_bekkln89va.cata-button{}#cata_button_bekkln89va.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#e49497}#cata_button_bekkln89va.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#dfa1a3} #cata_button_r7dekf5e6c.cata-button{}#cata_button_r7dekf5e6c.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#e49497}#cata_button_r7dekf5e6c.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#dfa1a3}