Hľadám pomoc

Rakovina a jej liečba. Všetko, čo o nej potrebujete vedieť je šitá na mieru pre novodiagnostikovaných pacientov a ich blízkych.
Nájdete v nej kompletné informácie, ktoré by mal pacient na ceste svojou liečbou vedieť. Navyše, informácie v brožúrke sú obohatené o osobné skúsenosti autorky – Eriky Mokrý ako aj o jej, tipy a triky, ktoré jej pomáhali zvládnuť liečbu o niečo jednoduchšie.

 

Čomu sa v brožúre venujeme :
– Čo je to rakovina
– Možnosti liečby onkologického ochorenia
– Sexuálny život počas liečby
– Plodnosť pri liečbe rakoviny
– Nežiaduce účinky liečby chemoterapiou
– Nežiaduce účinky liečby ožarovaním
– Bolesť pri liečbe
– Výživa onkologického pacienta

Štartovací balíček pre bezvlásky je vytvorený špeciálne na mieru pre všetky bezvlásky, na základe našich osobných skúseností s liečbou rakoviny, ako aj rozhovorov s onkologickými pacientkami na Slovensku, ich príbuznými a lekármi. Obsahuje turban značky Christine Headwear špeciálne navrhnutý a ušitý pre ženy, ktoré prišli o vlasy a informačnú brožúru Rakovina a jej liečba. Všetko, čo o nej potrebujete vedieť. Štartovací balíček je k dispozícii ZADARMO.

Podľa finančných možností nášho občianskeho združenia Tak trocha inak zasielame pravidelne turbany a šatky, ako aj Štartovacie balíčky či brožúry do vybraných nemocníc Slovenskej republiky, kde ich zdravotní pracovníci rozdávajú pacientkam zadarmo.
V súčasnosti spolupracujeme s NOÚ, OÚSA, VOÚ, Nemocnica Svet zdravia Michalovce a s FNsP F. D. Roosevelta. Veríme, že v blízkej budúcnosti pomoc rozšírime aj do iných nemocníc. Bohužiaľ, nie všetky sú spolupráci naklonené.

V prípade, ak si z finančných dôvodov nemôžete dovoliť kúpu turbanu či šatky, kontaktujte nás prosím emailom na info@taktrochainak.sk.

Aj vďaka vám sme darovali už viac ako 6300 šatiek a turbanov a finančne pomohli niekoľko desiatkam rodín. Ďakujeme!