Príbeh, ktorý sa stal Tak trocha inak

Táto kniha je príbeh… Môj, autentický,
o živote obyčajnej Slovenky žijúcej vo Francúzsku.

Prekonala som rakovinu prsníka… Zľakli ste sa? Že kniha o rakovine?
Utekáte preč a odhadzujete ju najďalej, ako to ide? Nemusíte.

Táto kniha nie je o smrti. Keby bola, tak by som ju asi nenapísala. Ja som to totiž všetko prežila.

A viete ako? S humorom, láskou, koláčovou tradíciou, bez kozy, teda pardon, prsníka a trochu tragikomicky.

Skrátka, Tak trocha inak… ako by možno všetci vrátane mňa očakávali.

  • Svet onkologického pacienta je pre mnohých z nás tabu. Nehovoríme o ňom, pretože nechceme, pretože sa ho bojíme, pretože o ňom nič nevieme. A to je chyba. Erika s neskutočnou ľahkosťou, úprimnosťou a svojským humorom túto tému otvára a učí nás nebáť sa. Ničoho. Pretože, ako aj ona sama hovorí…v skutočnosti je naozaj všetko tak trocha inak.
  • Keď si prečítate túto knihu, spoznáte Eriku. Budete sa s ňou smiať a možno aj plakať.Toto dielo Vám však ukáže, že na všetko sa dá pozerať tak trocha inak. Aj na chorobu, aj na muchu v polievke… Erika je výnimočná a silná žena so skvelým zmyslom pre humor a obrovským nadhľadom.A taká je aj jej kniha… Jednoducho skvelá!
  • Neznášam slovo rakovina. Neznášam ho s celým tým obsahom. Stretla som juniekoľkokrát. Párkrát bola silnejšia ako všetko ostatné, no párkrát mizachránila život. Ako? Tak, že keď som držala jednu blízko sa vyskytujúcuosobu v mojom veku za ruku, keď jej parochniar holil zvyšky chĺpkov zhlavy, aby si mohla kúpiť parochňu… bola som naraz tá najvďačnejšia anajspokojnejšia žena na svete. Keď sa tá osoba vyliečila, bola som ňou ešteviac. Ale to je na inú knihu. Eriku som začala na Instagrame sledovať, keďnosila na chemošky koláče. Prišlo mi to vtipné, a ani raz mi jej neboloľúto. Ani raz. Keď sme sa prvýkrát stretli, ukázala mi svoje neprso. Peknéto má. Má síce jednu kozu, ale čiarku na hrudi má, to sa musí nechať. I keďnie uprostred. A priala by som si, aby ste ju stretli všetci. Aspoň ceztúto knižku. Aby ste si spomenuli, ako vám je hej, a aby ste vedeli, že shumorom sa žije lepšie… aj vo chvíľach, keď sa žije ťažšie. No skrátka,toto je povinná literatúra a návod na to, ako sa prestať báť slova rakovina.Lepšie sa žije bez strachu. Však, Erika?

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať!

Kompletný výťažok z predaja knihy ide na pomoc onkologickým pacientom.
#cata_button_78h0wnq3ld.cata-button{}#cata_button_78h0wnq3ld.cata-button .cata-btn{color: #e49497;border-color:#e49497}#cata_button_78h0wnq3ld.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff;border-color:#e49497; background-color:#e49497} #cata_callaction_p0etu2iws5 {background-color: rgba(241,241,241,0.01); } #cata_button_4wju0mobmi.cata-button{}#cata_button_4wju0mobmi.cata-button .cata-btn{color: #e49497;border-color:#e49497}#cata_button_4wju0mobmi.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff;border-color:#e49497; background-color:#e49497} #cata_button_r4vtsrtd0h.cata-button{}#cata_button_r4vtsrtd0h.cata-button .cata-btn{color: #e49497;border-color:#e49497}#cata_button_r4vtsrtd0h.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff;border-color:#e49497; background-color:#e49497}