Štartovací balíček pre bezvlásky

Štartovací balíček je môj vysnívaný projekt. Doslova. Minulý rok, presne týždeň pred letnými prázdninami som sa ráno zobudila a manželovi poslala moju selfie s textom „Mám nápad a bude to veľké“. A on mi na to odpísal, aby som si ešte ľahla, lebo vyzerám, že som ten nápad plodila celú noc.

Mal pravdu. Nespala som niekoľko hodín. Jednak na mňa ešte aj po 2 rokoch doliehali vedľajšie účinky chemoterapie a obrovské návaly tepla boli v noci šialené a jednak mi to už ten môj nápad nedovolil. A tak som si zapla notebook a začala písať. Čo? Komu? Kam? Kedy? Prečo? A veľkým a tučným KOĽKO TO BUDE NAŠE OBČIANSKE ZDRUŽENIE STÁŤ – no a k tomu samozrejme tiež otáznik. Vlastne rovno 3, lebo táto otázka bola jedna z najdôležitejších.

Zodpovedať na otázky nebolo zložité, no dať tomuto projektu dušu a dotiahnuť ho do úspešného konca jednoduché nebolo. No s odstupom času hodnotím, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí, hoc plných sebazaprenia a poznania samej seba. Avšak ani ja, ani nikto z našich najbližších, ktorý nám akokoľvek pri jeho vytvorení pomáhali to neľutujeme.

Štartovací balíček pre bezvlásky však nie je len vysnívaným projektom, ktorý vznikol z nočného nespania. Tento projekt je vytvorený špeciálne na mieru pre všetky bezvlásky, na základe našich osobných skúseností s liečbou rakoviny, ako aj rozhovorov s onkologickými pacientkami na Slovensku, ich príbuznými a lekármi.

V prípade, ak máte záujem o Štartovací balíček, prosím kliknite na tlačidlo nižšie a pozorne prečítajte všetky informácie. Štartovací balíček je k dispozícii ZADARMO.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 300px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.taktrochainak.sk/wp-content/uploads/2019/04/tak-trocha-inak-tittle.jpg); } #cata_button_ovdo39yoc8.cata-button{}#cata_button_ovdo39yoc8.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#e49497}#cata_button_ovdo39yoc8.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#dfa1a3}