Štartovací balíček pre bezvlásky

Štartovací balíček je môj vysnívaný projekt. Doslova. Minulý rok, presne týždeň pred letnými prázdninami som sa ráno zobudila a manželovi poslala moju selfie s textom „Mám nápad a bude to veľké“. A on mi na to odpísal, aby som si ešte ľahla, lebo vyzerám, že som ten nápad plodila celú noc.

Mal pravdu. Nespala som niekoľko hodín. Jednak na mňa ešte aj po 2 rokoch doliehali vedľajšie účinky chemoterapie a obrovské návaly tepla boli v noci šialené a jednak mi to už ten môj nápad nedovolil. A tak som si zapla notebook a začala písať. Čo? Komu? Kam? Kedy? Prečo? A veľkým a tučným KOĽKO TO BUDE NAŠE OBČIANSKE ZDRUŽENIE STÁŤ – no a k tomu samozrejme tiež otáznik. Vlastne rovno 3, lebo táto otázka bola jedna z najdôležitejších.

Zodpovedať na otázky nebolo zložité, no dať tomuto projektu dušu a dotiahnuť ho do úspešného konca jednoduché nebolo. No s odstupom času hodnotím, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí, hoc plných sebazaprenia a poznania samej seba. Avšak ani ja, ani nikto z našich najbližších, ktorý nám akokoľvek pri jeho vytvorení pomáhali to neľutujeme.

Štartovací balíček pre bezvlásky však nie je len vysnívaným projektom, ktorý vznikol z nočného nespania. Tento projekt je vytvorený špeciálne na mieru pre všetky bezvlásky, na základe našich osobných skúseností s liečbou rakoviny, ako aj rozhovorov s onkologickými pacientkami na Slovensku, ich príbuznými a lekármi.

V prípade, ak máte záujem o Štartovací balíček, prosím kliknite na tlačidlo nižšie a pozorne prečítajte všetky informácie. Štartovací balíček je k dispozícii ZADARMO.