Som bezvláska ...ale iba na chvíľu

Štartovací balíček pre bezvlásky je určený všetkým ženám, ktoré v dôsledku liečby akéhokoľvek onkologickeho ochorenia prišli o vlasy.  Bezvláska si v ňom nájde turban značky Christine Headwear, ktorý je svojim materiálom a strihom špeciálne prispôsobený jej potrebám. Balíček okrem toho obsahuje aj brožúrku s kompletnými informáciami o rakovine a jej liečbe, ktorá je skvelým pomocníkom pre onkologických pacientov a ich príbuzných.

Súčasťou je aj osobný odkaz od Eriky Mokrý, autorky projektu, ktorá je vyliečenou onko pacientkou, autorkou známej knihy Tak trocha inak a zakladateľkou rovnomenného občianskeho združenia, ktoré sa zameriava na pomoc onkologickým pacientom. 

Štartovací balíček pre bezvlásky s akoukoľvek onkologickou diagnózou je financovaný výlučne z prostriedkov OZ Tak trocha inak. A to hlavne z predaja knihy Tak trocha inak, kde sa jej autorka zriekla zisku z predaja a rozhodla sa  ho venovať na pomoc onkologicky chorým pacientom. Na financovanie je tiež využívaný zisk z predaja produktov na eshope OZ, finančných darov, ako aj 2% z daní. 

V prípade, ak patríte medzi bezvlásky, ktoré majú diagnostikované onkologické ochorenie, prišli o vlasy a majú záujem o Štartovací balíček, prosím, prečítajte si nižšie uvedené informácie a vyplňte formulár.

Ďalšie dôležité informácie:

* počet Štartovacích balíčkov je obmedzený. V prípade vyčerpania zásob nemáte nárok na obdržanie alternatívy Štartovacieho balíčka, ani inú kompenzáciu a to aj napriek odoslaniu objednávkového formulára. Samozrejme, ak dôjde k vyčerpaniu zásob a nebude už možné zaslať vám balíček, budeme vás kontaktovať.

* Štartovací balíček je možné obržať iba v rámci Slovenskej republiky. Viac informácii o spôsobe doručenia nájdete v sekcii Spôsob dopravy a platby.

* Dovoľujeme si vás požiadať o vyplnenie objednávkového formulára len v prípade, ak ste Štartovací balíček ešte neobržali, t.j. 1 balíček / 1 bezvláska 

* V prípade, ak dôjde k nesprávnemu vyplneniu formuláru, vrátane neuvedenia kompletnej adresy, Štartovací balíček nebude odoslaný. Vyplňte prosím všetky povinné údaje.

* V prípade, ak chcete podporiť naše občianske združenie, aktivity, ktoré vykonávame, ako aj zvýšiť počet Štartovacích balíčkov, urobiť tak môžete niekoľkými spôsobmi. Bližšie informácie nájdete TU. Prípadne nás neváhajte kontaktovať.

* Potvrdzujúci email o prijatí Vašej žiadosti o Štartovací balíček je automaticky odosielaný systémom. Odporúčame skontrolovať si záložku „Doručená pošta“, prípadne „Reklamy“ alebo „Spam“

* Výmena turbanu nie je možná

* Informácie o onkologickej diagnóze nie sú poskytované tretím stranám

 

Milá Bezvláska, mrzí nás to, no projekt Štartovacie balíčky je nateraz pozastavený z dôvodu nedostatku financií nášho občianskeho združenia. Veríme, že sa nám čím skôr podarí získať peniažky na jeho znovuzačatie. Odporúčame sledovať naše sociálne siete.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 300px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.taktrochainak.sk/wp-content/uploads/2019/04/tak-trocha-inak-tittle.jpg); }