Som bezvláska...

…ale iba na chvíľu

Štartovací balíček pre bezvlásky, ktorý ste si vybrali je určený všetkým ženám, ktoré v dôsledku liečby rakoviny prsníka prišli o vlasy. Balíček obsahuje turban značky Christine Headwear, ktorý je svojim materiálom a strihom špeciálne prispôsobený potrebám bezvlásky. Okrem neho si pacientka v balíčku nájde aj brožúrku s kompletnými informáciami o rakovine a jej liečbe, ktorá je skvelým pomocníkom pre onkologických pacientov, ako aj ich príbuzných a dámsky rúž značky Avon.

Súčasťou balíčka je aj osobný odkaz od Eriky Mokrý, autorky projektu, ktorá je vyliečenou onko pacientkou, autorkou známej knihy Tak trocha inak a zakladateľkou rovnomenného občianskeho združenia, ktoré sa zameriava na pomoc onkologickým pacientom.

V prípade, ak patríte medzi bezvlásky, ktoré majú diagnostikovanú rakovinu prsníka, prišli o vlasy a majú záujem o Štartovací balíček, prosím, prečítajte si nižšie uvedené informácie a vyplňte formulár.

Štartovací balíček pre bezvlásky s rakovinou prsníka vznikol v spolupráci so spoločnosťou Avon a ich výnimočnej kampani Za zdravé prsia.

Ďalšie Dôležité Informácie:

* počet Štartovacích balíčkov je obmedzený. V prípade vyčerpania zásob nemáte nárok na obdržanie alternatívy Štartovacieho balíčka, ani inú kompenzáciu a to aj napriek odoslaniu objednávkového formulára. Samozrejme, ak dôjde k vyčerpaniu zásob a nebude už možné zaslať vám balíček, budeme vás kontaktovať.

* Štartovací balíček je možné obržať iba v rámci Slovenskej republiky. Viac informácii o spôsobe doručenia nájdete v sekcii Spôsob dopravy a platby.

* Dovoľujeme si vás požiadať o vyplnenie objednávkového formulára len v prípade, ak ste Štartovací balíček ešte neobržali, t.j. 1 balíček / 1 bezvláska

* V prípade, ak dôjde k nesprávnemu vyplneniu formuláru, vrátane neuvedenia kompletnej adresy, Štartovací balíček nebude odoslaný. Vyplňte prosím všetky povinné údaje.

* V prípade, ak chcete podporiť naše občianske združenie, aktivity, ktoré vykonávame, ako aj zvýšiť počet Štartovacích balíčkov, urobiť tak môžete niekoľkými spôsobmi. Bližšie informácie nájdete TU. Prípadne nás neváhajte kontaktovať.

* Potvrdzujúci email o prijatí Vašej žiadosti o Štartovací balíček je automaticky odosielaný systémom. Odporúčame skontrolovať si záložku “Doručená pošta”, prípadne “Reklamy” alebo “Spam”

* Výmena turbanu nie je možná

* Informácie o onkologickej diagnóze nie sú poskytované tretím stranám

This form is disabled.